tr

Sıva Altı Yangın Dolabı

Sıva Altı Yangın Dolabı
03.09.2019
1.870

Sıva Altı Yangın Dolabı

Herhangi bir büyük ya da küçük ölçekli yangında işe yarayan en önemli ekipmanlar olan Yangın Dolapları, doğru seçildiğinde daha iyi sonuç alınmasını sağlar. Alanına ve kullanım amacına bağlı olarak farklı özelliklere sahip yangın dolapları bulunmakta. Bunların en çok tercih edilenlerinden olan Sıva altı yangın dolapları; genelde saçtan üretilmiş, vanayla su girişine imkan tanıyan ve güçlü mukavemeti ile bilinen yangın dolaplarıdır.

180 Derece Dönme Açısı İle Erken Müdahale

Sıva altı yangın dolapları, camlı ya da metal kapaklı olarak tercih edilebilir. Özellikle kamu kurumlarında, herhangi bir acil durumda, daha çabuk müdahale şansı tanınması adına camlı seçenekler daha çok tercih edilmekte. Pres baskı şekilleri ile daha fazla mukavemet yüklenen bu yangın dolapları, acil durumlarda kolayca açılmaya müsait olarak üretilmiştir. Yüzeye gömülü olarak üretilen açma kapakları, 180 derece dönme açısı ile açılabilmektedir. Bu sayede, acil durumlarda hangi yönden gelinmesi önemli olmayacak, kapaklar kolaylıkla açılabilecektir.

Kolay açılabilen Hortumlar İle Anında Yangını Söndürme İmkanı

Sıva altı yangın dolaplarında farklı uzunlukta ama genelde 30 metre uzunlukta güçlü ve kolay açılabilen hortumlar bulunmaktadır. 90-180 derecelik makara hareketleri ile hortumları kolaylıkla çıkarabilir ve yangına müdahale edebilirsiniz. Siz de eğer iş yeriniz için ya da binanız için sıva altı yangın dolabı satın almak istiyorsanız; web sitemizdeki en iyi malzemelerden üretilmiş kaliteli seçenekleri değerlendirebilir ve çok uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Aynı zamanda, ürün satışı sonrası teknik destek de alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.