0(212) 671 42 22

Sosyal Medyada Biz}

Sprinkler Rozeti Üretimi
Türkiyenin ilk ve tek yerli sprinkler rozeti üretimi yapan firmamız, Çoklu alımlarda sprinkler rozetinden süper kampanyanlarla karışınızdadır. Toplu alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz.

Yangın Dolabı Nedir

Yangın Dolabı Nedir

Yangın Dolabı

Binalarda ve iş yerlerinde, ihtiyacınız olan değerli eşyaları muhafaza etmek ve herhangi bir yangında koruma altına almak için yangın dolabı ihtiyacınız olabilir. Yangın dolapları, kalitesine ve kullanım alanlarına bağlı olarak farklı özelliklere sahip olabilir. Çıkabilecek bir yangında ilk müdahaleyi yapmanız adına, en uygun yerde en uygun yükseklikte olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bununla birlikte amaçlarınıza ve müdahale yeteneklerinize bağlı olarak iç ya da dış ortam için bu araçları kullanabilirsiniz.

Yangın dolapları, sadece yangına müdahale edeceğiniz yangın tüpleri ve hortumlarını içermez. Aynı zamanda tercihlerinize bağlı olarak, acil müdahale ekipmanları, maskeler, hayati önem taşıyan malzemeler gibi farklı araç ve gereçleri de barındırabilir. Bununla birlikte, dekoratif yangın dolapları ve özel yapım yangın dolapları seçimi de yaparak, ortamınızın dekorasyonuna uyumlu yangın dolaplarını da tercih edebilirsiniz.

02 Eylül 2019
1.008 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN