tr

Yangın Dolabı Fiyatları

Yangın Dolabı Fiyatları
03.10.2022
189

Yangın Dolabı Fiyatları

Yangın dolabı fiyatları genel olarak dolabın sahip olduğu çeşitli özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatların farklı seçeneklerde olmasının nedenlerinden bir tanesi, yangın dolaplarının hangi malzeme ile üretildiğidir.

Yangın dolapları, 1,5 mm sactan imal edilmektedirler ve 0,70 mikron elektrostatik tozla boyanmaktadırlar. Ancak metal olan modellerin yanında plastik modellerinde üretimi bulunmaktadır.

Plastik modeller, fiyat olarak daha uygun olmaktadır. Ekonomik seçeneklerle sunulan plastik yangın dolapları, her bütçeye uygun şekilde piyasada yer alır.

Uzun süreli kullanıma sahip ve dayanıklı olan makara gövdeli paslanmaz pirinçten imal edilen yangın dolapları fiyatları, sahip olduğu özelliklere bağlı olarak fazla olabilmektedir.

Ayrıca fiyatlara etki eden bir diğer etken ise dolabın boyutu olmaktadır. Küçük boyutta olan yangın dolapları daha uygun seçenekler ile satın alınabilir.

Yangın Dolabı Özellikleri

Yangın dolabı özellikleri, kullanıldığı alanlara göre değişebilmektedir. İhtiyaç duyulan alanlara uygun olarak yangın dolabı boyutlarında farklılık gözlenebilir.

Metal ya da cam kapaklı malzemelerden üretilen yangın dolabı da bulunmaktadır. Metal kapaklı olarak üretilenler daha dayanıklıdır. Ayrıca paslanmaz özelliğe sahiptirler. Bundan dolayı uzun bir süreli kullanım sağlarlar.

Yangın Dolabı Çeşitleri

Yangın dolabı çeşitleri mevcut olmaktadır. Farklı özelliklere sahip bu dolaplar, metal ya da cam kapaklı olarak piyasada yer alır. Cam kapaklı modeller, dolap içerisindeki malzemelerin görülmesi açısından avantaj sağlamaktadır.

Metal kapaklı modellerse, daha çok dayanıklı yapısı, uzun süreli kullanımı sebebiyle tercih edilir ve bu konuda avantaj sağlar.

Ayrıca yangın dolabı çeşitleri arasında iç mekanlarda tercih edilen bina tipi modeller ve dış mekanlarda tercih edilen arazi tipi modellerde bulunur.

Bina tipi modeller, sıvı üstü ve sıvı altı şeklinde iki farklı opsiyona sahiptir. Sıva üstü modeller farklı renklere sahiptir. Gömme yangın dolabı seçenekleri ise, metal ve cam kapaklı olarak tercih edilebilir.

Arazi tipi modeller, ayaklı ve çatılı tarzda imal edilmektedir. Bu dolapların içlerinde ortama uygun olan fener ve diğer ek ekipmanlar mevcuttur.

İhtiyaç duyulan yangın dolabı çeşidi en doğru şekilde belirleyerek, uygun fiyatlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek hem sipariş hem de fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (2)