0(212) 671 42 22

Sosyal Medyada Biz}

Sprinkler Rozeti Üretimi
Türkiyenin ilk ve tek yerli sprinkler rozeti üretimi yapan firmamız, Çoklu alımlarda sprinkler rozetinden süper kampanyanlarla karışınızdadır. Toplu alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz.

Sıva Üstü Yangın Dolabı Fiyatları

Sıva Üstü Yangın Dolabı Fiyatları

Sıva Üstü Yangın Dolabı Fiyatları

Yangın dolapları, yangına müdahale için en etkin araçlardandır. Ev, okul, hastane, otopark ya da apartmanlar için tercih edilebilen bu araçların, kullanımı hem çok kolay hem de çok pratiktir. Anında yangına müdahale edebileceğiniz sistemleri içeren bu ekipmanlar, farklı boyutlarda ve farklı fonksiyonlara sahip olabilir. Sıva altı ya da sıva üstü gibi farklı çeşitleri bulunan yangın dolaplarını, dilediğiniz gibi monte edebilirsiniz. Tabii ki bununla birlikte boyutu ve hortum uzunluğu gibi durumlarda yangın dolabının dizaynını etkiler. En çok tercih edilen sıva üstü yangın dolabı fiyatları, diğer yangın dolaplarına nazaran hem daha az yer kaplaması hem de montaj kolaylığından dolayı daha uygundur.

Sıva üstü yangın dolabı fiyatları, kullanılan malzemelere, hortumun uzunluğuna, çıkrığın açısına ve ekstra ekipmanların bulunup bulunmamasına göre farklılık gösterebilir. Firmamız üzerinden temin edeceğiniz tüm ekipmanlar ve yangın dolaplarını en uygun fiyata bulabilirsiniz. Hem kaliteli hem de kullanışlı olan ürünlerimiz sayesinde, dilediğiniz ortam için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sıva üstü yangın dolapları, sıvanın üstünde monte edildiği için hem hali hazırdaki duvara zarar vermez ve yeni boya vurmanızı gerektirmez. Normal bir şekilde sıvanın üstüne monte edebilirsiniz. Bu da daha uygun fiyata satın alıp kullanabilme imkanı yakalamanızı sağlar. Dilediğiniz zaman yerini de değiştirebileceğiniz sıva üstü yangın dolaplarını rahatlıkla monte edebilirsiniz. En uygun fiyatlar ile en iyisini satın almaya hazır mısınız?

11 Eylül 2019
1.040 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN