0(212) 671 42 22

Sosyal Medyada Biz}

Sprinkler Rozeti Üretimi
Türkiyenin ilk ve tek yerli sprinkler rozeti üretimi yapan firmamız, Çoklu alımlarda sprinkler rozetinden süper kampanyanlarla karışınızdadır. Toplu alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz.

Cam Kapaklı Yangın Dolabı Fiyatları

Cam Kapaklı Yangın Dolabı Fiyatları

Cam Kapaklı Yangın Dolabı Fiyatları

Yangın Dolabı

Yangınlar, doğru zamanda doğru araçlar ile müdahale edildiğinde püskürtülebilen ve büyümesi önlenebilen afetlerdir. Bu afetler ile mücadele ederken özellikle yangın söndürme ekipmanlarını kullanmak daha doğru bir yaklaşım olacaktır.

Evden ya da başka bir yerden temin edilecek normal hortumlar ile ya da kovalar ile yangına müdahale etmek hem yetersiz hem de zaman kaybı anlamına gelecektir. Bu yüzden yangın ile müdahalede en etkin araçlar olan yangın dolapları, hem daha hızlı müdahale hem de daha pratik kullanım imkanı sunar. Bununla birlikte cam kapaklı yangın dolapları, hem yangın ile mücadele etmenizde yardımcı olur, hem de diğer yangın dolaplarının aksine çok acil durumlarda camlarının kırılması ile hemen devreye sokulabilme özelliğine sahiptir. Cam kapaklı yangın dolapları fiyatları bakımından da en çok tercih edilen ekipmanlardır.

Cam kapaklı yangın dolapları, daha çok özel tesislerde, otellerde ve iş yerlerinde kullanılır. Çünkü, yangına müdahale edebilmek için etraftaki insanların görmesini kolaylaştırmak üzere tasarlandığından, olay yerinden geçen herhangi biri de anında camı kırıp müdahale edebilir. Cam kapaklı yangın dolabı fiyatları; kullanılan malzemelere, bu malzemelerin kalitesine, ekstra ekipmanlara, hortumun kalite ve uzunluğuna bağlıdır. Bununla birlikte, yangın dolabının çeşidi ve boyutu da oldukça etkiler. Cam kapaklı yangın dolabı için en uygun fiyatı firmamız tarafından alabilir ve hemen monte edilmesi için sipariş verebilirsiniz. En iyisini ayağınıza getirmeye hazır mısınız?

12 Eylül 2019
1.369 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN