tr

Sprinkler Rozeti Çeşitleri

Sprinkler Rozeti Çeşitleri
31.12.2022
108

Yangın Sprinkleri Rozeti Çeşitleri

Yangın Sprinkleri Rozeti Çeşitleri hakkında bahsedeceğiz. Doğru tipte yangın sprinkler rozetinin seçilmesi, sprinkler başlığının etkinliğini etkileyebilir. Uygun tipin seçilmemesi, püskürtme modelini bozabilir ve hatta başlığın çalışmasını engelleyebilir. Uygun rozet, yangın sprinkler sisteminin performansı için de önemlidir. Bir yangın Sprinki kuruyorsanız, kurulum ve bakım için lisanslı bir profesyonel çağırmalısınız. Bu, iş bittikten sonra sistemin çalışır durumda kalmasını sağlayacaktır.

Gömme Sprinkler

Gömme sprinkleri monte etmek için kullanılabilecek üç ana rozet tipi vardır. Bunlar ayarlanabilir, gömme ve düzdür. Her rozet, duvar ile sprinkler arasındaki belirli bir boşluğu kapatmak üzere tasarlanmıştır. Bazı armalar tüm alanı kaplayacak şekilde yapılırken, diğerleri gömme kurulum için dekoratif bir vurgu olarak tasarlanmıştır. Ek olarak, belirli bir yangın Sprink için özel olarak bir dizi rozet tasarlanmıştır.

Yangın Sprinkler Rozeti

Yangın sprinkler rozeti, hızlı müdahale rozeti veya standart sprey rozeti olarak kategorize edilebilir. Standart bir püskürtme rozeti, yangın sprinkler başlığı ile tavan arasındaki küçük bir boşluğu kapatırken, daha büyük bir boşluğu kapatmak için hızlı tepki veren bir rozet yapılır. Her iki rozet türü de çeşitli boyutlarda gelir, ancak rozetin genel boyutu yangın sprinkler kafasının K-Faktörüne bağlıdır.

Hızlı yanıt veren rozetler için, rozeti yerinde tutan halka sökülebilir bir parçadır. Bu halka tipik olarak çerçeveye lehimlenir, ancak sprinklerin aktivasyon sıcaklığından daha düşük bir sıcaklıkta eritilebilen plastik bir malzeme olan Kydex’ten de yapılabilir. Bu, pahalı bir soruna ucuz bir çözüm sağlar.

Sprinkler Rozeti Çeşitleri

İzmetal Kalıp ailesi olarak yerli üretimimiz olan sprinkler rozetlerimizle size uygun fiyata kaliteli ürün sunmaktayız.
Sprinkler rozetlerimizde; Beyaz sprinkler rozeti, Krom sprinkler rozeti, Renkli sprinkler rozeti, Boyalı sprinkler rozeti ve Boyasız sprinkler rozeti gibi ürün çeşitlerimizle sizlere ihtiyacınıza binaen istediğiniz ve sprinkler rozetini hizmetinize sunuyoruz.

Fiyat ve ürün çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.