tr

Kuru Alarm Vanası Fiyatları

Kuru Alarm Vanası Fiyatları
03.06.2022
310

Kuru Alarm Vanası Fiyatları

Kuru borulu vana sistemine sıklıkla endüstriyel ve ticari yangın sprinkler sistemlerinde ihtiyaç duyulur. Bu tip boru sistemi boruları su yerine basınçlı hava veya nitrojen ile doldurulur. Hava, kapalı şekilde kuru boru vanası olarak da bilinen uzak bir vana içerir. Kuru alarm vanası, bir yangın sprinklerden birinin çalışmasına neden olana kadar suyun alarm sistemine girmesini engeller. Bu meydana gelirse, vana havayı serbest bırakır, su boruya akar ve sprinkler suyu ateşin üzerine püskürtür.

Kuru Borulu Vana Sprinkler Sisteminin Avantajları

Kuru valfli sprinkler sistemleri çeşitli endüstriyel ve ticari binalarda kullanılabilir. Bunun binanız için doğru sprinkler sistemi olup olmadığını belirlemek, sertifikalı kişilerin yardımını gerektirebilir. Bunu akılda tutarak, kuru alarm vanası birkaç avantaj sunar.

Kuru alarm vana sistemleri, boruların donma sıcaklıklarından korunmadığı endüstriyel veya ticari alanlarda kullanılabilir. Açık garajlar, arabalı yükleme alanları veya iskeleler, suya duyarlı depolar, ısıtılmamış depolar, bahçe veya tedarik merkezleri, soğutucu veya dondurucu depolama ve koşulsuz tavan araları, kuru valfli sprinkler sistemi için popüler uygulamalardır.

Yağmurlama sistemi yıllık olarak kontrol edilmelidir. Bakım, ihtiyaç duyulduğunda gerçekleştirilir ve boruların, kuru boru vanasının ve tüm sprinkler sisteminin durumuna bağlıdır. Herhangi bir sprinkler sisteminde olduğu gibi, uygun bakım kontrollerinin (ve gerekli çalışmanın) zamanında tamamlanması önemlidir.

Kuru alarm vanası fiyatları çapına, tipine ve markasına göre farklı fiyatlara sahip olmaktadırlar. Kuru alarm vanası fiyatı almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.