tr

Sprinkler Rozeti Fiyatları

Sprinkler Rozeti Fiyatları
25.01.2023
97

Sprinkler Rozeti Fiyatları

Sprinkler rozeti fiyatları, doğru tip rozeti seçmek, başarılı bir gömme sprinkler kurulumu için çok önemli bir ilk adımdır. Örneğin asma tavana ankastre rozet takmamalısınız. Neyse ki, piyasada dekorasyon ikilemlerinize çözüm sunan yerli üretim İZ Metal Sprinkler Rozeti var. Sprinkler rozeti fiyatları boyutlarına ve çeşitlerine göre farklılık göstermekle birlikte, değişken piyasa koşulları net bir fiyat yazmak doğru olmaz.

Sprinkler rozeti fiyatları konusunda firmamızdan teklif alabilirsiniz.

Sprinkler Rozeti Seçimi

Sprinkler rozeti seçimi konusunda hangi rozetin seçileceğini belirlemenin en iyi yolu, odanın büyüklüğünü dikkate almaktır. Gömme bir rozet, tavanda neredeyse görünmez. Üstelik kolayca çıkarılabilir. Örneğin, bir asma tavandaki gömme rozet, tavan panelini yerinden oynatmadan çıkarılabilir. Alternatif olarak, asma tavan üzerine gömme bir rozet takılabilir. QRFS gibi üreticilerden ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun gömme bir rozet alabilirsiniz.

Sprinkler rozeti akıllıca bir satın almadır, özellikle de fıskiyelerinizi ileride yükseltilmiş bir modelle değiştirmeyi planlıyorsanız. Ayrıca eski rozeti yenisi ile kolayca çıkarabilirsiniz. Sökme işleminin yanı sıra gömme bir rozet, dekoratif ve estetik açıdan hoş bir kurulum sağlayabilir. Örneğin, HD Gömme Fıskiye hem asma tavanlar hem de asma tavanlar için mükemmel uyum sağlayan, ısıya duyarlı bir cam ampul sprey sprinkdir.

Çeşitli sıcaklık derecelerinde gelir ve hem standart hem de hızlı yanıt veren modellerde mevcuttur. HD Sprinkler Sistemini, karşılayabileceğiniz bir fiyata İZ Metal’den satın alabilirsiniz. Pişman olmayacağın bir ürün. Sektördeki en iyi sprinkler rozeti. Bütçenizi ve yer kısıtlamalarınızı göz önünde bulundurarak, en bilinçli kararı verebileceksiniz.

Manşonun Yapısı

Manşonun yapısı, çokgen bir dış konturu vardır ve manşon girintiye göre ayarlanabilir. Bir elle yerinde tutulabilir ve hareket ettirmek için ikinci bir el kullanılabilir. Manşonlu sprinkler nozulu durumunda, manşonun çokgen bir dış konturu vardır ve manşonun bir rozeti ve bir bağlantı hattı vardır.

Sprinkler için bir bekletme yapısı, diğer türlerinden biraz farklıdır. Bu, her parantezin en az iki alt parantezden oluştuğu iki parçalı bir şemadır. Birbirlerine paralel olarak konumlandırılırlar ve bir vidanın, tercihen kendinden kılavuzlu bir vidanın sabitlenmesine izin verecek şekilde düzenlenirler. Her braketin dişli bir manşonu vardır ve manşonun dişli bir kısmı vardır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.