tr

Pendent Sprinkler

Pendent Sprinkler
06.09.2019
2.119

Pendent Sprinkler

Püskürtücü ya da fıskiye olarak da bilinen Sprinkler, yangına en kısa sürede ve otomatik olarak müdahale etmeye imkan tanıyan yangın söndürme ekipmanlarıdır. Ülkemizde pek kullanılmıyor olsa da, mükemmel etkisi ve harika zamanlaması açısından avantaj sağlayan bu ekipmanlar Avrupa ve diğer gelişmiş ülkelerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Pendent Sprinkler ise asılı fıskiyelerdir ve daha kullanışlı bir ortam sağlar.

Pendent Sprinkler İle Yangına Otomatik Müdahale

Pendent Sprinkler ya da bilinen adı ile asılı püskürtücüler, tavana asılı olarak monte edilir. Genelde tavandaki su borularından su temini sağlayan bu sistemler, olası bir yangında çok acil olarak anında devreye girer. Güçlü sensörleri sayesinde anında yangına müdahale ederek yangının yayılmasını önler ve söndürülmesini sağlar. Pendent sensörler genelde bina ve iş yerlerinde kullanılır. Tercihe bağlı olarak evlerde de kullanılabilir.

Hortum ve pendent bağlantı sistemleri, tavana monte edilmiştir. Bununla birlikte hatlar da dilerseniz tavana bağlı olarak monte edilebilir. Web sitemizde, tüm Sprinkler çeşitlerini bulabilir ve dilediğiniz ortam için kullanabilirsiniz. Hastaneler, okullar, iş yerleri ve binalar için çoklu olarak sipariş verebilirsiniz. En uygun fiyata Pendent Sprinkler satın alabilir ve hemen montajını yaparak yangın için önleyici tedbir alabilirsiniz.

Web sitemizde Pendent Sprinkler ve Otopark Sprinkler gibi onlarca farklı Sprinkler çeşidini inceleyebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ekipmanı sepete ekleyerek siparişi tamamlayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (1)