tr

Otopark Sprinkler

Otopark Sprinkler
07.09.2019
2.706

Otopark Sprinkler

Son zamanlarda daha çok duyar olduğumuz sprinkler, güçlü ve anında yangına müdahale kabiliyeti ile dikkat çekiyor. Birçok çeşidi bulunan sprinkler, otopark ve diğer kapalı alanlarda geniş bir yelpazede tercih edilmektedir. Püskürtücü ya da fıskiye olarak bilinen Sprinkler, otomatik olarak devreye girer. Güçlü sistemler olan bu sistemler, yangına kısa sürede müdahale ederek büyümesini ve yayılmasını önler. Aynı zamanda, otomatik olmasından dolayı itfaiyenin gelmesine gerek bırakmadan kendisi anında müdahale eder. Otopark Sprinkler en çok tercih edilen çeşitlerindendir.

Otopark Yangınlarına Otopark Sprinkler İle Müdahale Edin!

Otoparklar, yangınların en fazla yaşandığı alanlardır. Özellikle LPG’li araçların kontrolsüz bir şekilde girdiği otoparklarda, diğer araçlar yangın tehdidi ile karşı karşıya kalıyor. Sonuç olarak can ve mal kayıplarına neden olabiliyor. İşte böyle bir durumun yaşanmaması ve anında müdahale edilmesi adına siz de otoparkınız için bu ekipmanı tercih edebilirsiniz.

Asılı olarak ya da duvara monte olarak dilediğiniz şekilde bu sprinkleri tercih edebilirsiniz. Yüksek sıcaklıklar altında çalışma prensibine sahip bu ekipmanlar, güçlü mukavemeti ile bilinir. Tüm uluslar arası testleri başarı ile tamamlayan sprinkleri satın alarak siz de yangına çok kolay ve hızlı bir şekilde müdahale edebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz Otopark Sprinkler’i çok uygun fiyata sipariş verebilirsiniz. Detaylı ürün incelemeleri yaparak arzu ettiğiniz çeşidi anında sepete ekleyerek montajını yaptıktan sonra otoparklarınızda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda diğer yangın söndürme ekipmanları için de web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (1)