tr

Islak Alarm Vanası Fiyatları

Islak Alarm Vanası Fiyatları
26.01.2021
819

Islak Alarm Vanası Fiyatları

Islak alarm vana sistemi, otomatik sprinkler sisteminde yaygın olarak kullanılan bir çeşit sabit yangın söndürme sistemidir. Islak alarm vanası (vana seti, hidrolik alarm, geciktirme cihazı, basınç şalteri vb. dahil), su akış göstergesi, yangın sinyal vanası ve kapalı sprinklerden oluşur.

Sistem uzun süre bekleme durumunda, boru şebekesinde basınçlı suyla dolu bir şekilde bekler bir yerde yangın meydana geldiği anda, ortam sıcaklığı artar ve sıcaklığa duyarlı eleman nozul (bilya) hareket eder, conta tertibatı düşer, otomatik başlatma sistemi doğrudan yangın alanına su püskürterek yangın kontrolünü sağlar.

Genellikle üretim yerleri, depolar, oteller, alışveriş merkezleri, hastaneler, tiyatrolar, ofis binaları, yüksek binalar ve garajlar vb. yerlerde bulunan yangını su ile söndürebilen binalar için uygundur.

Islak alarm vanası fiyatları marka ve modele göre değişkenlik gösterebilir. Islak alarm vanası fiyatlarına firmaların ürün kataloglarından veya iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Islak alarm vanası alırken uzmanlar danışmanız gerekmektedir. Islak alarm vanası fiyatları yüksek olduğundan dolayı seçerken kaliteli ve sisteminize uygun olması oldukça önemlidir. Aksi takdirde oluşabilecek zararlar canınızı sıkacak seviyede olabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.