0(212) 671 42 22

Sosyal Medyada Biz}

Sprinkler Rozeti Üretimi
Türkiyenin ilk ve tek yerli sprinkler rozeti üretimi yapan firmamız, Çoklu alımlarda sprinkler rozetinden süper kampanyanlarla karışınızdadır. Toplu alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz.

Yangın Dolabı Fiyatı

Yangın Dolabı Fiyatı

Yangın Dolabı Fiyatı

Ev, iş yeri ya da herhangi bir kapalı alanda meydana gelebilecek yangınlara anında müdahale etmek üzere tasarlanan yangın dolapları, farklı özelliklere sahip araçlardır. Bu araçlar, kullanım alanlarına göre de farklılık gösterir. Kimi zaman duvara monte olarak sıva altı ya da sıva üstü olarak kullanılabilirken; kimi zaman ise yer ile temas edecek şekilde monte edilebilmektedir. İşte tüm bu farklılıklar ve fonksiyonellik adına özellikler, yangın dolaplarının fiyatlarını etkilemektedir. Her bütçeye ve beklentiye hitap eden yangın dolapları ile dilerseniz arzu ettiğiniz alan için en iyi teklifi alabilirsiniz.

Yangın dolapları, hortum ve makara sistemi ile birlikte sunulan araçlardır. Bununla birlikte, yangın tüpleri ve diğer acil müdahale ekipmanları da bu bağlamda sunulan hizmetlerdir. Her yangın dolabının farklı ekipman boyutları olabilir. Genelde standart boy ve malzeme desteği sunulurken; kimi zaman özel yapım yangın dolaplarını da temin etmek mümkün. Bu tamamı ile beklentilerinize ve kullanmak istediğiniz alanın fiziki durumuna bağlıdır.

Çok katlı bir otopark ya da kurum için tercih edecekseniz, bu durumda birden fazla sayıda yangın dolabı tercih etmeniz gerekir. Her katta sadece bir tane kullanılabildiğini unutmayınız. Eğer katlar arasında mesafe az ise ve merdiven kirişleri engel teşkil etmiyorsa; bu durumda 2 veya daha fazla kat için de hortumun büyüklüğüne ve makaranın açısına göre 1’er tane yangın dolabı fiyatı tercih edebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz tüm yangın dolapları için en iyi fiyatı öğrenmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz. Soru, görüş ve beklentilerinizi lütfen paylaşınız.

09 Eylül 2019
1.408 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN