tr

Test Drenaj Vanası Çeşitleri

Test Drenaj Vanası Çeşitleri
13.02.2021
1.156

Test Drenaj Vanası Çeşitleri

Test ve Drenaj Vanası, Test Vanası veya Yangın Sprinkler Tahliye Vanası olarak da bilinir, hem test fonksiyonlu hem de hızlı boşaltma fonksiyonuna sahip bir vana türüdür. Yangın Sprinkler Sistemi için vazgeçilmez bir üründür. Daha kolay kurulum, yerden tasarruf ve kolay bakım için benzersiz üçü bir arada tasarım.

Test ve drenaj vanaları, gözetleme camından akışı kolayca kontrol etmenizi ve test etmenizi sağlar. Ticari ve konut tipi yükseltici setlerinin kompakt, kullanımı kolay doğasına benzer şekilde, test ve drenaj vanaları, ekstra bileşenleri keserek sistemin kurulumunu basitleştirdikleri için yangından korunma endüstrisi için bir adımdır. Standart bir küresel vana ve ayrı bir kontrolör test vanasına kıyasla, bir test ve tahliye, daha düşük maliyet, daha az parça, daha kolay kurulum ve birden fazla kullanım anlamına gelir. Hepsi bir arada tasarımıyla, test ve drenaj vanaları standart olarak ortak özelliklerle gelir.

Test ve drenaj vanası çeşitleri anma çapına göre: 2” (DN50), 2-1/2”(DN 65), 3” (DN 80), 4” (DN 100) ve 6”  (DN 150) olarak sıralayabiliriz. Test ve drenaj ölçüleri ise  1”, 11/4” ve 2” olarak değişmektedir.  Test ve drenaj vanası çeşitlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız ürün kataloğumuzu inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.