tr

Sidewall Sprinkler Fiyatları

Sidewall Sprinkler Fiyatları
16.01.2023
107

Sidewall Sprinkler Fiyatları

Sidewall Sprinkler Fiyatları hakkında bahsedeceğiz. En heyecan verici yeni yangın Sprinkleri geliştirmeleri arasında Sidewall Sprinkleri yer alır. Bu yenilikçi ürün, yangın Sprinkleri kurulumcularının sınırlı tavan erişimiyle ilgili endişelerini giderecek şekilde tasarlanmıştır. sprinklerinin kendisi nispeten küçüktür ve ısıya duyarlı bir cam ampule sahiptir, bu da onu soğuk koşullara sahip odalar için ideal kılar. Sprinkler eğimli bir tavana veya dolapların üstüne monte edilebilir, bu da onu mutfaklar, tuvaletler ve tavana erişimin sorun olduğu diğer alanlar için iyi bir seçim haline getirir.

Sidewall Sprinkler

Sidewall Sprinkler Fiyatları konusunda net bir rakam vermek çok sağlıklı olmaz. Piyasa koşulları, ham madde fiyatları, arz talep dengesi sürekli değişken ilerlediği için güncel olarak firmalardan fiyat almak en doğrusu olacaktır. İZ Metal olarak yerli üretim Sidewall Sprinkler Fiyatlarında en uygun seçekleri sunmaktayız.

Hangi Sidewall Sprinklerinin sizin için doğru olduğunu belirlemenin en iyi yolu, sunulan farklı özellikleri okumaktır. Bu üreticilerin çoğu benzer ürünler sunarken, özellikleri incelikli şekillerde farklılık gösterir. Bu, alt yüzeyin yüksekliğini, lento yüksekliğini ve ışık ile lento arasındaki mesafeyi içerir. Örneğin, lento ışıktan biraz daha geniş olabilir. Ayrıca, ışık Sidewallın çok altındaysa, onu daha geleneksel bir sprinkler ile değiştirmek daha uygun bir çözüm olabilir.

Sidewall Sprinkleri Kurmak

Yüksek bir duvara veya küçük bir odaya küçük bir yangın Sidewall Sprinkleri kurmak istiyorsanız, Sidewall Sprinkleri de iyi bir seçimdir. Örneğin, odanın eğimli bir tavanı varsa, Sidewall Sprinkleri eğimin en yüksek noktasına yerleştirilmelidir. Cihazın nereye yerleştirileceğine dair bariz sorunun yanı sıra, ana güç kaynağının yerini de düşünmelisiniz. Güç doğrudan Sidewall Sprinklerinin yerleştirileceği alanda değilse, bir yedek sistem kurmayı düşünmeniz gerekecektir. Ana güç kaynağı elektrikli fan veya nemlendirici şeklinde olabilir.

Sidewall sprinkleri, engellerden uzağa yerleştirilmelerinin yanı sıra aydınlatma armatürlerinden uzağa da yerleştirilmiştir. Duvardan 6 inçten (150 mm) fazla ve tavandan 4 inçten (100 mm) az olmamalıdırlar. Kafes ağlarından, borulardan, kolonlardan ve diğer armatürlerden en az iki fit (600 mm) uzağa monte edilmelidirler. Engelin merkez hattından Sidewall sprinklerine olan mesafe, sprinkler arasındaki izin verilen aralığın yarısından fazla olmamalıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.