tr

Sıva Üstü Yangın Dolabı

Sıva Üstü Yangın Dolabı
04.09.2019
1.620

Sıva Üstü Yangın Dolabı

Bina ya da iş yerlerinizdeki yangın tehditlerini bertaraf etmek üzere dizayn edilen yangın dolapları, farklı çeşitleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Uygulamada aynı olmalarına rağmen, her yangın dolabı farklı alanlar ve tercihler doğrultusunda üretilmektedir. Hortum, makara ve söndürme tüpleri ana ekipmanları olan yangın dolaplarında, beklentilere hitap eden farklı araç ve gereçleri de içermektedir.

Sıva Üstü Yangın Dolapları İle Yangına Anında Müdahale Edin

Sıva üstü yangın dolapları, duvara monte edilmiş olduğundan sıva üstü olarak anılmaktadır. Sıva üstü yangın dolapları, yangın tüplü ya da yangın tüpsüz modelleri ile sunulmaktadır. Güçlü mukavemeti sayesinde, yangından etkilenmez ve diğer dış etkilerden en az şekilde etkilenir. Hortumu farklı uzunlukta olan dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte camlı ya da metal kapılı seçeneklerini tercih ederek dekoratif bir görüntü de elde edebilirsiniz.

Makara Hareketi ve Hortum Hareketleri İle İstediğiniz Sonuçları Alabilirsiniz

Yangın dolapları, mukavemeti kadar fonksiyonelliğinin de satın almada etkili olduğu ekipmanlardır. Özellikle hortum ve hortumun sarılı olduğu makaralarda aşınma, paslanma, dar dönme açıları ve diğer bazı fiziksel yetersizlikler, yangına müdahalede zaaflara neden olabilir ve bu durum istenmeyen problemlerin meydana gelmesini sağlayabilir. Dolayısı ile 180 derece ideal dönme açılarına sahip makaralar ile kolaylıkla açılabilen hortumlar, bir sıva üstü yangın dolabı tercihinde önemlidir. Web sitemiz sizin için en ideal yangın tüplerini bulmanızda yardımcı olmakta. Üstelik uygun fiyat ve ödeme kolaylığıyla…

Ziyaretçi Yorumları (1)