tr

Armex DN200 Flanşlı Islak Alarm Vanası

Armaş ve Armex Islak Alarm Vanaları

Armaş markası son yıllarda yangın tesisatına verdiği önem ile birlikte gözle görülür bir üretim atağına geçmiş durumda. Firmayı daha önce alt yapı ürünlerinde ve kontrol vanaları ürünlerinde Türkiyede önde gelen firmalarda görmeye alışmışken, Şuan yangın tesisatı ürünlerindede gözle görülür bir ivme kazanmış durumda.

Bu ataklarda bulunurken çeşitli ürünlerin üretimine yönelik çalışmalar başlatmış ve bir çoğu ile hız kesmeden seri üretime geçmişlerdir.
Bunlardan biriside Islak Alarm Vanası olarak bilinmektedir. Piyasada bulunan diğer Islak Alarm Vanalarına göre daha ekonomik ve Kalite Bakımındanda diğer ürünlerle baş edebilir kalitededir.

Armaş markası son günlerdeki rekabetçi piyasanın içinde kendine her kulvarda yer bulabilmesi için. Daha uygun rakamlı Armex markası ile de piyasaya girmiştir. Kalite olarak Armaş ürünlerinden bir tık daha düşük olsada çalışmasında ve yapılan testlerde hiç bir problem ile karşılaşılmamıştır.

Islak Alarm Vanası Fiyatları

Islak alarm vanası fiyatlarını etkileyen bir çok temel unsur vardır. Bunlardan birincisi ürünün çapıdır. İkinci bir sebep ise üretim hızıdır.
Islak alarm vanasının fiyatını belirleyen diğer bir unsur ise vana setinde kullanılan ek parçaların kalitesidir. Örneğin bir Armaş Islak Alarm Vanası ile Armex Islak Alarm Vanası arasındaki ek parça farklarından dolayı Armex Islak Alarm Vanası her zaman biraz daha uygun kalmıştır.

Islak Alarm Vanası Sipariş

Islak Alarm Vanası ile alakalı sipariş vermek ve bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.