0(212) 671 42 22

Sosyal Medyada Biz}

Sprinkler Rozeti Üretimi
Türkiyenin ilk ve tek yerli sprinkler rozeti üretimi yapan firmamız, Çoklu alımlarda sprinkler rozetinden süper kampanyanlarla karışınızdadır. Toplu alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz.

Sprinkler Rozeti


Sprinkler Rozeti

Asma tavan veya alçı duvar olan yerlerde,
sprinklerin montaj aralığının kestirilemediği ve dekoratif açıdan görüntüsünün iyi olmasının istendiği mekanlarda kullanılırlar.Aşağı Bakan (pendent) ve Yatay Duvar Tipi (horizantal sidewall) sprinklerler ile kullanılırlar. 1/2″ ve 3/4″ çapında; Kromajlı ve beyaz renklerde imal edilirler.

İlk ve Tek Yerli Sprinkler Rozeti Üreticisiyiz…

1975 senesinde FİLİZ KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ adı altında metal kesme ve sıvama kalıpları ayrıca makine imalatı yapan firmamız ikinci nesil İZ METAL KALIP SAN TİC vana ve yangın sektöründe imalatçı ve tedarikçi firma olarak yerini almıştır.
Firmamız sektörün ihtiyacı olan sprinkler rozeti ürününü Türkiye kalitesiyle ve kısa sürede temin edilebilme kolaylığıyla siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren kaliteli sprinkler rozeti üretimi yapan firmamız; İZ METAL KALIP Yangın söndürme sistemlerine ait muhtelif parçaların üretimi yapmakla birlikte ,UL FM onaylı ve stoklu ürünlerimizle yangın projeleri için sistem ve malzeme konusunda da hizmet vermektedir.
Yangın dolapları,* Yangın pompaları,* Yangın söndürme projeleri;
Davlumbaz söndürme ,FM200,CO2* Yangın malzemeleri;
Sprinkler,-Vanalar,-Hidrantlar,-İtfaiye bağlantı elemanları,-Akış anahtarları(flow switch)

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.-Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan İZ METAL KALIP SANAYİ VE TİCARET gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.